Přihlásit se

Přihlaste se ke svému účtu

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat si mě

Přihlašování přes sociální sítě

Vytvořte si svůj účet

Pole označené hvězdičkou (*) jsou povinné.
Jméno *
Uživatelské jméno *
Heslo *
Potvrdit heslo *
Email *
Potvrdit Email *
Captcha *

Seznam objednávky

Název Počet Cena
Košík0ks

+420 222 360 137

Společnost Kofra si zvolila cestu neustálého vývoje a zdokonalování a to díky moudrému a inovačnímu řízení společnosti, což ji přivedlo mezi nejlepší výrobce ochranné obuvi. V roce 1997 se Kofra stala prvním italským výrobcem ochranné a speciální obuvi, který obdržel certifikát UNI EN ISO 9001, který potvrzuje, že technologické a technické výrobní zařízení společnosti Kofra je nejlepší v Itálii.

Společnost byla založena v roce 1938 jako rodinná firma na výrobu ručně šité obuvi.

V roce 1983 získala firma své současné pojmenování Kofra.

V roce 2005 získala Kofra ještě jeden důležitý certifikát UNI EN ISO 14001 za orientovanost výrobního procesu na ochranu životního prostředí, bezodpadový proces výroby obuvi, a to díky zpracování výrobního odpadu.

Odborníci společnosti Kofra jsou experty na vývoj a produkci ochranné obuvi té nejvyšší kvality. Kofra investuje značné prostředky do vývoje nových výrobních technologií a prosazování své produkce, kdy vytváří obuv s unikátní úrovní spolehlivosti a komfortu.

Od roku 2007 je společnost Technoavia oficiálním distributorem společnosti Kofra v Rusku. Společně s marketingovými odborníky společnosti Kofra provádíme průzkum ruského trhu ochranné a pracovní obuvi, vedeme neustálý dialog s našimi klienty, zaznamenáváme jejich potřeby a přání a jako výsledek nabízíme v každé sezóně nové modely obuvi.