Přihlásit se

Přihlaste se ke svému účtu

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat si mě

Přihlašování přes sociální sítě

Vytvořte si svůj účet

Pole označené hvězdičkou (*) jsou povinné.
Jméno *
Uživatelské jméno *
Heslo *
Potvrdit heslo *
Email *
Potvrdit Email *
Captcha *

Seznam objednávky

Název Počet Cena
Košík0ks

+420 222 360 137

Společnost s ručením omezeným UVEX SPR je dceřinnou společností koncernu UVEX ARBEITSSCHUTZ GmbH (Německo), největšího výrobce vysoce kvalitních ochranných prostředků pro výrobu.  

UVEX ARBEITSSCHUTZ GmbH se skládá z následujících jednotek:

  • Ochrana hlavy (ochranné brýle, korigující brýle, brýle pro ochranu před laserovým zářením, přilby, ochrana sluchu a ochranné polomasky) 
  • Pracovní oděvy
  • Ochranná obuv
  • Ochranné rukavice

UVEX ARBEITSSCHUTZ GmbH je součástí holdingu UVEX GmbH, který již více než 80 let úspěšně působí na světovém trhu. V současnosti má holding UVEX více než 20 poboček a 40 zastoupení po celém světě.

V dnešní době si společnost klade za cíl stát se lídrem ve vývoji inovativních, účinných a kvalitních výrobků na všech trzích. Mise UVEX "Chránit lidi" společnost zavazuje k zodpovědnosti. A to je důvodem, proč UVEX vyvíjí, vyrábí a prodává produkty a služby, které poskytují osobní ochranu a pohodlí při práci, ve volném čase a při sportu.   

Strategie UVEX odpovídá zaměření výrobků a požadavkům trhu. Mise "Chránit lidi" dovedla společnost k pozici vývojáře inovativních produktů, které jsou založeny na využívání dlouholetých zkušeností z výroby a prodeje osobních ochranných prostředků.