Přihlásit se

Přihlaste se ke svému účtu

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat si mě

Přihlašování přes sociální sítě

Vytvořte si svůj účet

Pole označené hvězdičkou (*) jsou povinné.
Jméno *
Uživatelské jméno *
Heslo *
Potvrdit heslo *
Email *
Potvrdit Email *
Captcha *

Seznam objednávky

Název Počet Cena
Košík0ks

+420 222 360 137

Společnost Klopman je předním evropským výrobcem polyesterových bavlněných a obohacených bavlněných tkanin pro moderní pracovní oděvy. Klopman má již 40letou historii a plnou certifikaci ISO System managementu kvality 9001:2008 od Mezinárodni organizace pro normy (ISO), což garantuje nejvyšší standardy kvality výroby.

Klopman je prvním výrobcem směsových tkanin, který získal známku Ecolabel – Výrobky a výrobní proces pro ekologicky zodpovědné výrobní procesy.
Výrobky, procesy a služby, které mají certifikaci Ecolable procházejí přísnou nezávislou kontrolu dle stanovených ekologických kritérií, které posuzují vliv výrobku na životní prostředí během celého jeho životního cyklu, od výroby, distribuce až do jeho likvidace.

Klopman rovněž patří mezi první výrobce tkanin, kteří získali právo označovat polyesterové bavlněné tkaniny značkou OEKO-TEX® 100 Confidence in Textile – Zodpovědná textilní výroba. Tento standard určuje a kontroluje výskyt škodlivých látek v textilním průmyslu.
Certifikace dle tohoto standardu zaručuje, že tkanina nepředstavuje zdravotní riziko a zaručuje bezpečný kontakt oblečení s kůží.

Všechny tkaniny značky Klopman odpovídají 2. třídě standardu OEKO-TEX® 100, do které jsou zařazené látky vhodné pro kontakt s pokožkou.

V současné době má Klopman certifikaci BS EN ISO 14001:2004 – Systém environmentálního managementu, a BS OHSAS 18001:20017 – Systém managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.