Přihlásit se

Přihlaste se ke svému účtu

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat si mě

Přihlašování přes sociální sítě

Vytvořte si svůj účet

Pole označené hvězdičkou (*) jsou povinné.
Jméno *
Uživatelské jméno *
Heslo *
Potvrdit heslo *
Email *
Potvrdit Email *
Captcha *

Seznam objednávky

Název Počet Cena
Košík0ks

+420 222 360 137

Prodej

Výrobky společnosti Otavan Workwear lze zakoupit pro velkoobchodní i maloobchodní účely, jsou dostupné pro právnické a fyzické osoby. Objednávku zboží lze snadno provést prostřednictvím e-shopu, e-mailu nebo telefonicky. Taktéž je možno navštívit naše obchodní oddělení a maloobchodní prodejnu, kde je zastoupen veškerý nabízený výrobní sortiment a kde vám profesionální poradci vždy pomohou s volbou pracovního oblečení, obuvi a ochranných osobních pracovních pomůcek.

Dodání zboží je zajištěno jak pro právnické, tak i pro fyzické osoby. 

Pro větší pohodlí zákazníka nabízíme několik způsobů plateb.

Opatření pracovních oděvů firemním logem

V současné době vyznává mnoho společností vlastní firemní styl oblečení vyjádřený kombinací barev a dalšími firemními komponenty. Logo společnosti patří k těm hlavním. 

Nabízíme aplikaci loga na kterýkoli produkt – od oděvu a textilu až po helmy.  

Návrh a tvorba firemního stylu

Naše společnost vyrábí na míru individuální kolekce firemního oblečení v souladu se specifikou podniku a s ohledem na klimatické podmínky provozu. 

Používáme tkaniny a materiály nejrůznějších barevných odstínů a různých provozních vlastností: antistatické, ohnivzdorné, teplovzdorné, membránové, mrazuvzdorné, vodotěsné, větruodolné. Vysoká pevnost a trvanlivost tkanin používaných při výrobě zajišťuje trvanlivost a reprezentativní vzhled oblečení pro celou dobu jeho používání, ergonomický design poskytuje optimální komfort.

Ručíme za to, že dostanete vysoce kvalitní ochranné oblečení, které bude zároveň velice pohodlné!

Osobní návštěva a prezentace ve vašem podniku

Pokud má Vaše společnost zájem o vysoce kvalitní a certifikované pracovní oděvy a obuv, a budete-li mít čas a prostor pro prezentaci našich výrobků, jsme připraveni Vám nabídnout službu osobní návštěvy ve vašem podniku.  

Na základě předběžného jednání, včetně stanovení všech podrobností programu osobního setkání a času návštěvy, navštíví náš manažer Váš podnik, ukáže Vám naše výrobky a seznámí Vás s jejich výhodami. Seznámí se se specifikou vašeho výrobního procesu a doporučí optimální komplet pracovních oděvů, obuvi a osobních ochranných prostředků pro vaše zaměstnance.